3D Grafik & Matbaa Hizmetleri

Kırgeç Creative Agency, yenilikçi ve dinamik grafik tasarım ekibiyle, tasarım hizmetleri konusunda, müşterilerine daima, yenilikçi, yaratıcı, titiz ve sofistike tasarım çözümleri sunar.

3D & Grafik tasarım çalışmalarımız, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları ile firmanıza özel baskılı evraklar, web siteleri, banner reklamlar çok özel ve titiz bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir. Matbaa ve baskı çağımızın en önemli teknolojik gelişimidir. Fakat, teknoloji ve gelişen dünya sayesinde baskı teknolojisi her an ilerlemekte yeniliklerle buluşmaktadır. İşte, bu noktada çağa ayak uyduran, kendini geliştiren, yeniliklere açık olan basım tesisleri ilerlemekte müşterilerine iyi hizmet vermektedir. Çağ, bilgi çağıdır ve bunu iyi kavramak çok önemlidir.

3D Tasarım ve Baskı Hizmetleri

Uzun çabalar sonucu hazırladığınız projelerinizde, eskiz ya da render görüntüler haricinde tasarımınızı 3D uyarlamasını oluşturmak artık çok kolay. Üstelik projenizi destekleyen park, toplu taşım araçları, ev dekorasyonu veya mobilyaları gibi yardımcı objeleri de dilediğiniz sayıda ve ölçekte üretebilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmeti

Tüm kurumsal websitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarından sonra dilerseniz grafik tasarım hizmetimizle dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Sosyal medya görselleri, banner tasarımları ve firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Matbaa & Baskı Hizmetleri

Bizler reklamcı ve tasarımcı olarak ne kadar yaratıcı ve güzel işler yapsak da eğer baskı aşaması iyi denetlenmezse ve doğru matbaa seçilmezse tüm emekler boşa gider bunun bilincindeyiz.

Bu sebeple biz makine parkı genç baskı  makineleriyle güçlendirilmiş, baskıdan, mücellite, kesimden ciltlemeye, dikişten teslime kadar kompakt yapılanmaya sahip basımevleri kendimize partner seçtik. onların konusundaki referansları bizim baskı konusunda size vereceğimiz garantinin temelini oluşturdu.