Web & Yazılım Geliştirme

Kırgeç Creative Agency, yenilikçi ve dinamik web & yazılım geliştirme ekibiyle,müşterilerine daima, yenilikçi, yaratıcı, titiz ve sofistike tasarım çözümleri sunar.

Web & Yazılım geliştirme konusunda tecrübeli arkadaşlarımız ile yapılan toplantılar sonrası sizin direktif ve onayınız dan geçtiktan sonra Web & Yazılım geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Böylelikle sizin direktiflerinizi ön planda tutarak Web & Yazılım geliştirme çalıştırması oluşturulmakta ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Kuruluşunda da bulunan Önce müşteri kriterini KCA prensip haline getirmiştir.

  •  

Web Tasarımı & Yazılımı

En yeni çıkmış teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan ve oldukça kaliteli bir şekilde web siteleri tasarlıyoruz.

  • Kurumsal Web Siteleri
  • E-Ticaret Web Siteleri
  • Web Portalları
  • Mikro Siteler
  • Özel Web Projeleri
  • Landing Page

Sektörünüze dair gerekli analizler yapılıp, daha sonrasında bu analizler kapsamlı bir şekilde incelenip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için fikirler veriyoruz.

Tasarladığımız web siteleri tüm mobil ürünlere (iPhone, iPad, Samsung vb.) uygun olmakla birlikte tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

İşinde uzman yazılımcılarımız tarafından tasarlanan özel güvenlik fikirleri ile sizlere güvenli ve sorun içermeyen bir hizmet sağlıyoruz.

İşinde profesyonel olmak ve sizleri en iyi şekilde karşılamak bizim misyonumuzdur. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet alabileceğiniz hızlı ve güler yüzlü bir ekip sizleri bekliyor.

Mobil Uygulama

Çağımızın en geniş sektörlerinden birisi olarak akıllı telefonları ve akıllı telefonlar için geliştirilen mobil uygulamaları ele alabiliriz. Bugün milyonlarca kişinin sahibi olduğu bir akıllı telefon ve bu akıllı telefonların her birine kişilerin ihtiyaçlarına göre indirdikleri çeşitli mobil uygulamalar vardır Mobil uygulamalar, yazılımcılar tarafından geliştirilerek mağazalarda tüketicilerin hizmetine sunulur. 

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme, bilgisayar ve türevi elektronik araçların ihtiyaçlarımıza uygun şekilde nasıl davranacaklarını belli kurallar ile onlara öğreten işlemlerdir. Her işlemin olduğu gibi yazılım geliştirmeninde belli başlı kuralları vardır. Bu kurallar iyi bir yazılım geliştirmenin nasıl olması gerektiğini ortaya koyan evrensel nitelikte kabul edilmiş kurallardır. İhtiyaç sahipleri yazılım dünyasından her ne kadar uzak olurlarsa olsunlar aslında ellerinde evrensel nitelikteki kurallar ile yazılım geliştirmelerinin yapılıp yapılmadığı sonucuna varacak gücü barındırmaktadırlar.

 

Yazılım geliştirme doğru belirlenmiş analizler sonucunda doğru belirlenmiş kaynakların doğru planlanmış şekilde çalışmalarıyla başarıya ulaşacak bir süreçtir. Bu süreç evrensel nitelikte Yazılım Geliştirme Süreci ( Software Development Process ) olarak adlandırılmaktadır.

 

Yazılım Geliştirme Süreci, hayalin kurulmasıyla uygulama alınması arasındaki tüm süreçler olarak düşünülebilir.